SCRH125B-100
5S-SCRH125B-100
SCRH125B-100
FIXED IND 10UH 5.5A 25 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCRH125B |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 10|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 5.5A |
| Q @ Freq: | 4A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 25 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.244"" (6.20mm)" |