SCRH125-471
5S-SCRH125-471
SCRH125-471
FIXED IND 470UH 830MA 770 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH125 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 470|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 830mA |
| Q @ Freq: | 580mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 770 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.236"" (6.00mm)" |