SCRH125-102
5S-SCRH125-102
SCRH125-102
FIXED IND 1MH 530MA 1.53 OHM SMD
Product Description
| Series: | SCRH125 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 1mH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 530mA |
| Q @ Freq: | 400mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.53 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.236"" (6.00mm)" |