SCRH124B-6R8
5S-SCRH124B-6R8
SCRH124B-6R8
FIXED IND 6.8UH 4.8A 30 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCRH124B |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 6.8|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 4.8A |
| Q @ Freq: | 4.9A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 30 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.189"" (4.80mm)" |