SCRH124-680
5S-SCRH124-680
SCRH124-680
FIXED IND 68UH 1.6A 220 MOHM SMD
Product Description
Series:SCRH124
Function:-
Type:-
Inductance:68|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.6A
Q @ Freq:1.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:220 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.177"" (4.50mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated