SCRH124-3R9
5S-SCRH124-3R9
SCRH124-3R9
FIXED IND 3.9UH 6A 15 MOHM SMD
Product Description
Series:SCRH124
Function:-
Type:-
Inductance:3.9|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):6A
Q @ Freq:6.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:15 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.177"" (4.50mm)"
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated