SCRH124-330
5S-SCRH124-330
SCRH124-330
FIXED IND 33UH 2.43A 97 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCRH124 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.43A |
| Q @ Freq: | 2.7A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 97 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.177"" (4.50mm)" |