SCRH124-121
5S-SCRH124-121
SCRH124-121
FIXED IND 120UH 1.23A 380 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH124 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 120|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.23A |
| Q @ Freq: | 1.1A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 380 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.177"" (4.50mm)" |