SCRH123-8R2
5S-SCRH123-8R2
SCRH123-8R2
FIXED IND 8.2UH 4.13A 56 MOHM
Product Description
Series:SCRH123
Function:-
Type:-
Inductance:8.2|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):4.13A
Q @ Freq:5.8A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:56 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.150"" (3.80mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated