SCRH123-1R5
5S-SCRH123-1R5
SCRH123-1R5
FIXED IND 1.5UH 8A 15 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCRH123 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 1.5|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 8A |
| Q @ Freq: | 12A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 15 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.150"" (3.80mm)" |