SCRH123-150
5S-SCRH123-150
SCRH123-150
FIXED IND 15UH 2.67A 94 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCRH123 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 15|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.67A |
| Q @ Freq: | 4.2A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 94 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.150"" (3.80mm)" |