SCRH105R-561
5S-SCRH105R-561
SCRH105R-561
FIXED IND 560UH 630MA 1.43 OHM
Product Description
| Series: | SCRH105R |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 560|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 630mA |
| Q @ Freq: | 470mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.43 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.413"" L x 0.406"" W (10.50mm x 10.30mm)","0.201"" (5.10mm)" |