SCRH105R-221
5S-SCRH105R-221
SCRH105R-221
FIXED IND 220UH 1.08A 500 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH105R |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 220|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 1.08A |
| Q @ Freq: | 750mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 500 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.413"" L x 0.406"" W (10.50mm x 10.30mm)","0.201"" (5.10mm)" |