SCRH105R-120
5S-SCRH105R-120
SCRH105R-120
FIXED IND 12UH 4.27A 33 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCRH105R |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 12|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 4.27A |
| Q @ Freq: | 3.4A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 33 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.413"" L x 0.406"" W (10.50mm x 10.30mm)","0.201"" (5.10mm)" |