SCRH105-181
5S-SCRH105-181
SCRH105-181
FIXED IND 180UH 700MA 1.05 OHM
Product Description
| Series: | SCRH105 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 180|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 700mA |
| Q @ Freq: | 1A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.05 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.398"" L x 0.362"" W (10.10mm x 9.20mm)","0.236"" (6.00mm)" |