SCRH104R-221
5S-SCRH104R-221
SCRH104R-221
FIXED IND 220UH 700MA 756 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH104R |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 220|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 700mA |
| Q @ Freq: | 920mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 756 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.413"" L x 0.406"" W (10.50mm x 10.30mm)","0.157"" (4.00mm)" |