SCRH104R-150
5S-SCRH104R-150
SCRH104R-150
FIXED IND 15UH 3.1A 50 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCRH104R |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 15|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 3.1A |
| Q @ Freq: | 3.6A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 50 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.413"" L x 0.406"" W (10.50mm x 10.30mm)","0.157"" (4.00mm)" |