SCRH104-560
5S-SCRH104-560
SCRH104-560
FIXED IND 56UH 1.4A 230 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCRH104 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 56|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.4A |
| Q @ Freq: | 1A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 230 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.398"" L x 0.362"" W (10.10mm x 9.20mm)","0.197"" (5.00mm)" |