SCRH104-4R7
5S-SCRH104-4R7
SCRH104-4R7
FIXED IND 4.7UH 4.22A 32 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH104 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 4.22A |
| Q @ Freq: | 6A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 32 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.398"" L x 0.362"" W (10.10mm x 9.20mm)","0.197"" (5.00mm)" |