SCRH104-470
5S-SCRH104-470
SCRH104-470
FIXED IND 47UH 1.52A 210 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH104 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.52A |
| Q @ Freq: | 1.1A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 210 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.398"" L x 0.362"" W (10.10mm x 9.20mm)","0.197"" (5.00mm)" |