SCRH104-3R3
5S-SCRH104-3R3
SCRH104-3R3
FIXED IND 3.3UH 4.68A 29 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH104 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 4.68A |
| Q @ Freq: | 7A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 29 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.398"" L x 0.362"" W (10.10mm x 9.20mm)","0.197"" (5.00mm)" |