SCRH103R-180
5S-SCRH103R-180
SCRH103R-180
FIXED IND 18UH 2A 116 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCRH103R |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 18|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 2A |
| Q @ Freq: | 1.9A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 116 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.413"" L x 0.406"" W (10.50mm x 10.30mm)","0.122"" (3.10mm)" |