SCRH1035R-6R8
5S-SCRH1035R-6R8
SCRH1035R-6R8
FIXED IND 6.8UH 3.8A 41 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCRH1035R |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 6.8|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 3.8A |
| Q @ Freq: | 3.8A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 41 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.413"" L x 0.406"" W (10.50mm x 10.30mm)","0.122"" (3.10mm)" |