SCRH1035R-5R6
5S-SCRH1035R-5R6
SCRH1035R-5R6
FIXED IND 5.6UH 4A 33 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCRH1035R |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 5.6|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 4A |
| Q @ Freq: | 4A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 33 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.413"" L x 0.406"" W (10.50mm x 10.30mm)","0.122"" (3.10mm)" |