SCRH1035R-1R5
5S-SCRH1035R-1R5
SCRH1035R-1R5
FIXED IND 1.5UH 7.69A 10 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH1035R |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 1.5|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 7.69A |
| Q @ Freq: | 8.1A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 10 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.413"" L x 0.406"" W (10.50mm x 10.30mm)","0.122"" (3.10mm)" |