SCR74B-470
5S-SCR74B-470
SCR74B-470
FIXED IND 47UH 1.55A 270 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.55A |
| Q @ Freq: | 800mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 270 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,2.52kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.327"" L x 0.295"" W (8.30mm x 7.50mm)","0.197"" (5.00mm)" |