SCR74B-121
5S-SCR74B-121
SCR74B-121
FIXED IND 120UH 1.08A 680 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 120|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.08A |
| Q @ Freq: | 490mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 680 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.327"" L x 0.295"" W (8.30mm x 7.50mm)","0.197"" (5.00mm)" |