SCR74B-100
5S-SCR74B-100
SCR74B-100
FIXED IND 10UH 3.3A 70 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCR74B |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 10|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 3.3A |
| Q @ Freq: | 1.65A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 70 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,2.52kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.327"" L x 0.295"" W (8.30mm x 7.50mm)","0.197"" (5.00mm)" |