SCR63B-560
5S-SCR63B-560
SCR63B-560
FIXED IND 56UH 640MA 720 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 56|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 640mA |
| Q @ Freq: | 460mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 720 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,2.52MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.256"" L x 0.232"" W (6.50mm x 5.90mm)","0.138"" (3.50mm)" |