SCR63B-330
5S-SCR63B-330
SCR63B-330
FIXED IND 33UH 890MA 410 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 890mA |
| Q @ Freq: | 610mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 410 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,2.52MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.256"" L x 0.232"" W (6.50mm x 5.90mm)","0.138"" (3.50mm)" |