SCR63B-220
5S-SCR63B-220
SCR63B-220
FIXED IND 22UH 1.1A 320 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.1A |
| Q @ Freq: | 760mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 320 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,2.52MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.256"" L x 0.232"" W (6.50mm x 5.90mm)","0.138"" (3.50mm)" |