SCR63B-120
5S-SCR63B-120
SCR63B-120
FIXED IND 12UH 1.53A 160 MOHM
Product Description
| Series: | SCR63B |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 12|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.53A |
| Q @ Freq: | 940mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 160 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,2.52MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.256"" L x 0.232"" W (6.50mm x 5.90mm)","0.138"" (3.50mm)" |