SCR125B-820
5S-SCR125B-820
SCR125B-820
FIXED IND 82UH 2.4A 200 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 82|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.4A |
| Q @ Freq: | 1.14A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 200 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,2.52kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.516"" L x 0.476"" W (13.10mm x 12.10mm)","0.232"" (5.90mm)" |