SCR125B-681
5S-SCR125B-681
SCR125B-681
FIXED IND 680UH 810MA 1.78 OHM
Type:-
Inductance:680|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):810mA
Q @ Freq:400mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:1.78 Ohm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.516"" L x 0.476"" W (13.10mm x 12.10mm)","0.232"" (5.90mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated