SCR125B-680
5S-SCR125B-680
SCR125B-680
FIXED IND 68UH 2.53A 170 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 68|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.53A |
| Q @ Freq: | 1.26A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 170 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,2.52kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.516"" L x 0.476"" W (13.10mm x 12.10mm)","0.232"" (5.90mm)" |