SCR125B-561
5S-SCR125B-561
SCR125B-561
FIXED IND 560UH 910MA 1.34 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 560|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 910mA |
| Q @ Freq: | 440mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.34 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.516"" L x 0.476"" W (13.10mm x 12.10mm)","0.232"" (5.90mm)" |