SCR125B-470
5S-SCR125B-470
SCR125B-470
FIXED IND 47UH 2.82A 120 MOHM
Type:-
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.82A
Q @ Freq:1.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:120 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,2.52kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.516"" L x 0.476"" W (13.10mm x 12.10mm)","0.232"" (5.90mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated