SCR125B-391
5S-SCR125B-391
SCR125B-391
FIXED IND 390UH 1.13A 1.08 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 390|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.13A |
| Q @ Freq: | 520mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.08 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.516"" L x 0.476"" W (13.10mm x 12.10mm)","0.232"" (5.90mm)" |