SCR125B-270
5S-SCR125B-270
SCR125B-270
FIXED IND 27UH 3.88A 80 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 27|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 3.88A |
| Q @ Freq: | 2A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 80 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,2.52kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.516"" L x 0.476"" W (13.10mm x 12.10mm)","0.232"" (5.90mm)" |