SCR125B-120
5S-SCR125B-120
SCR125B-120
FIXED IND 12UH 5.4A 50 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCR125B |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 12|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 5.4A |
| Q @ Freq: | 2.5A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 50 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,2.52kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.516"" L x 0.476"" W (13.10mm x 12.10mm)","0.232"" (5.90mm)" |