SCR125B-100
5S-SCR125B-100
SCR125B-100
FIXED IND 10UH 6A 50 MOHM SMD
Product Description
Series:SCR125B
Function:-
Type:-
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):6A
Q @ Freq:2.65A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:50 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,2.52kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.516"" L x 0.476"" W (13.10mm x 12.10mm)","0.232"" (5.90mm)"
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated