SCR105B-680
5S-SCR105B-680
SCR105B-680
FIXED IND 68UH 1.66A 210 MOHM
Product Description
Series:SCR105B
Function:-
Type:-
Inductance:68|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.66A
Q @ Freq:850mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:210 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,2.52kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.413"" L x 0.374"" W (10.50mm x 9.50mm)","0.217"" (5.50mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated