SCR105B-471
5S-SCR105B-471
SCR105B-471
FIXED IND 470UH 630MA 1.5 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 470|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 630mA |
| Q @ Freq: | 330mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.5 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.413"" L x 0.374"" W (10.50mm x 9.50mm)","0.217"" (5.50mm)" |