SCR105B-221
5S-SCR105B-221
SCR105B-221
FIXED IND 220UH 900MA 780 MOHM
Product Description
Series:SCR105B
Function:-
Type:-
Inductance:220|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):900mA
Q @ Freq:470mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:780 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.413"" L x 0.374"" W (10.50mm x 9.50mm)","0.217"" (5.50mm)"
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated