SCR105B-151
5S-SCR105B-151
SCR105B-151
FIXED IND 150UH 1.16A 510 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 150|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.16A |
| Q @ Freq: | 550mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 510 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.413"" L x 0.374"" W (10.50mm x 9.50mm)","0.217"" (5.50mm)" |