SCR105B-100
5S-SCR105B-100
SCR105B-100
FIXED IND 10UH 4.4A 60 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCR105B |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 10|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 4.4A |
| Q @ Freq: | 2.06A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 60 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,7.96kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.413"" L x 0.374"" W (10.50mm x 9.50mm)","0.217"" (5.50mm)" |