SCPS6430-047
5S-SCPS6430-047
SCPS6430-047
FIXED IND 47NH 30A 0.26 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SCPS6430 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 47nH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 30A |
| Q @ Freq: | 42A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 0.26 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.283"" L x 0.264"" W (7.20mm x 6.70mm)","0.126"" (3.20mm)" |