SCPH73-101
5S-SCPH73-101
SCPH73-101
FIXED IND 100UH 680MA 700 MOHM
Product Description
| Series: | SCPH73 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 100|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 680mA |
| Q @ Freq: | 460mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 700 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.295"" L x 0.295"" W (7.50mm x 7.50mm)","0.142"" (3.60mm)" |