SCMS5D25-6R8
5S-SCMS5D25-6R8
SCMS5D25-6R8
FIXED IND 6.8UH 1.98A 70 MOHM
Product Description
| Series: | SCMS5D25 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 6.8|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 1.98A |
| Q @ Freq: | 1.25A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 70 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.205"" L x 0.205"" W (5.20mm x 5.20mm)","0.110"" (2.80mm)" |