SCMD4D12-470
5S-SCMD4D12-470
SCMD4D12-470
FIXED IND 47UH 330MA 2.25 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 330mA |
| Q @ Freq: | 450mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 2.25 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.252"" L x 0.197"" W (6.40mm x 5.00mm)","0.057"" (1.45mm)" |